Vogel&Amp;Noot Radiators Ventil Tips 33 H400/L2800 - gab.
Izpārdots
ID: 141521
Produkta kods: F1G3304028011000
Svītrkods: 9006892197096
Specifikācija
apakšējais pieslēgums: 2xGZ 3/4"ā
augstums: 400 mm
darba spiediens: 10 bar
garums: 2800 mm
maksimālā darba temperatūra: 110 °C